ART / Lithographs / Litografiska blad 13636620
nr 1363 6620
Litografiska blad
18st, birds, efter mon brick. Sheet: 39x28cm, oramade lösa blad,
18st, Fåglar, efter mon brick. Ej signerad. Ej signerad. Bladets mått: 39x28cm, oramade lösa blad
800
SEK 400
Monday November 30 2020
at 18:52:44
300 kr
350 kr