KONST / Litografier / Litografiska blad 15264176

nr 1526 4176

Litografiska blad

efter von Wright, Fåglar, yttermått inklusive ram: 42x32 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 mars 2023
kl 18:42:41

2/3 21:06:58 1      Vinnande bud