KONST / Litografier / Litografisk affisch 15836085
nr 1583 6085
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografisk affisch, "Der Viehhändel", yttermått inklusive ram: 58x103 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:00:52
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall