KONST / Litografier / Litografimapp / bok 16589217
nr 1658 9217
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Litografimapp / bok, "Skisser efter naturen och på sten ritade av Lennart Sand". Signerad, numrerad 467/690, + 2 litografier lösa blad. Signerade och numrerade, yttermått inklusive ram: 35x38 cm
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 november 2024
kl 19:09:40
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)