ART / Lithographs / Litographs 14719115
*
nr 1471 9115
LITOGRAPHS
8st, Svenska Slott, outer dimensions including frame: 15x17-19x24cm,
8st, Svenska Slott, yttermått inklusive ram: 15x17-19x24cm. Ej signerad
Estimate:
600
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday May 30 2022
at 19:37:45
- Bid history
Time
Bidder
Bid
27/5 18:55:04
1
100 kr
29/5 18:07:12
2
Vinnande bud
29/5 18:08:46
2
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad litografier svenska slott
-
7146 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Present: SEK 350
Auction ends
today
19 jan at 20:20
-
7063 LITOGRAPH IN C..
Sven X: et Erixson (1899-1970), Sweden. Signed, nu..//
Auction ends
today
19 jan at 20:56
-
7067 LITOGRAPH IN C..
Ulf Wahlberg (b. 1938), Sweden. Signed, numbered 8..//
Auction ends
today
19 jan at 20:58
*
LITOGRAPHS
nr 1471 9115
LITOGRAPHS
8st, Svenska Slott, outer dimensions including frame: 15x17-19x24cm,
8st, Svenska Slott, yttermått inklusive ram: 15x17-19x24cm. Ej signerad
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 150 |
| Auction date: |
Monday May 30 2022 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 27/5 18:55:04 | 1 | 100 kr |
| 29/5 18:07:12 | 2 | Vinnande bud |
| 29/5 18:08:46 | 2 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad litografier svenska slott
-
7146 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Present: SEK 350
Auction ends
today
19 jan at 20:20 -
7063 LITOGRAPH IN C..
Sven X: et Erixson (1899-1970), Sweden. Signed, nu..//
Auction ends
today
19 jan at 20:56 -
7067 LITOGRAPH IN C..
Ulf Wahlberg (b. 1938), Sweden. Signed, numbered 8..//
Auction ends
today
19 jan at 20:58



