ART / Lithographs / Litographs 10862465
nr 1086 2465
LITOGRAPHS
80 pieces, Svenska Fåglar, 1920s, Lösa blad, II-upplagan, sheet: 37x27,
80 st, Svenska Fåglar, 1920-tal, Lösa blad, II-upplagan, bladets mått: 37x27
1200
SEK 1100
Monday January 30 2017
at 20:53:53
30/1 14:18:51
1.000 kr
30/1 19:03:06