KONST / Litografier / Litografier 9758126

nr 975 8126

Litografier

2 st, Stockholm, signerad, motivet: 22x17

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 augusti 2015
kl 19:47:10

22/8 17:30:39 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv