KONST / Litografier / Litografier 10515128

nr 1051 5128

Litografier

2 st, signerade och numrerade, Stockholmsmotiv, Nybroviken & Vy över Riddarfjärden, lösa blad, 73/395 respektive 133/395, bladets mått: 31x48 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 augusti 2016
kl 18:48:09

22/8 18:26:02 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv