KONST / Litografier / Litografier 14965050
nr 1496 5050
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografier, 2 st. 310-upplaga. Signerad. Bildmått: 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 49x61 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:30:07
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren