ART / Lithographs / Litographs 11424370
nr 1142 4370
LITOGRAPHS
4 pcs, OS 1972, Med signaturer från Bla Ulrika Knape & Anders Gärderud, Lösa blad, sheet: 32x22,
4 st, OS 1972, Med signaturer från Bla Ulrika Knape & Anders Gärderud, Lösa blad, bladets mått: 32x22
300
Monday November 6 2017
at 18:09:22