KONST / Litografier / Litografier 13899439

nr 1389 9439

Litografier

2 st, Ladugårdsgärdet, yttermått inklusive ram: 31x40 cm. Ej signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 april 2021
kl 20:02:30

5/4 08:14:52 1      Vinnande bud