KONST / Litografier / Litografier 13914233

nr 1391 4233

James Pauli

(1857-1934)

Litografier, 3 st, James Pauli (1857-1934), Signerad, Uppsala, yttermått inklusive ram: 33x41cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:25:56

13/4 22:19:42 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor