ART / Lithographs / Litographs 15812061
nr 1581 2061
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
5 pcs, Hans Viksten (1926-1987), Sweden. Signed, 200-upplaga, oramade lösa blad. Sheet: 44x63 cm, en med fuktskada.
LITOGRAPHS, 5 st, Signerade, 200-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 44x63 cm
Condition: en med fuktskada
Hans Viksten, Swedish painter, born 1926, dead 1987.
Withdrawn
Monday November 27 2023
at 18:44:56