KONST / Litografier / Litografier 14367038
nr 1436 7038
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 5 st, Numrerade, 200-upplaga. Bladets mått: 44x63cm, oramade lösa blad. Signerad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:33:49
6/12 16:53:13
6/12 19:32:08