ART / Lithographs / Litographs 8816513
nr 881 6513
LITOGRAPHS
20 st, Fauna Palaerctica, sheet: 33x25, 1914,
20 st, Fauna Palaerctica, bladets mått: 33x25, 1914
1000
SEK 450
Monday Mars 17 2014
at 18:50:58
15/3 18:14:37
17/3 16:58:11
400 kr