KONST / Litografier / Litografier 14823049

nr 1482 3049

Litografier

2 st, Fåglar, yttermått inklusive ram: 44x36 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:47:55

10/8 14:46:29 1      Vinnande bud