Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Lithographs / Etchings 17475301



*

nr 1747 5301


ETCHINGS

2 pcs, JJ Balechov Sculp, kurtiserade pairs. Image dimensions: 15x10 cm, outer dimensions including frame: 30x25,


2 st, D Sculp, kurtiserade par. Bildmått: 15x10 cm, yttermått inklusive ram: 30x25 cm. Signerad


Estimate:

800

Sold:

SEK 500

Auction date:

Monday December 8 2025
at 19:37:53


  • Bid history
Time Bidder Bid
7/12 21:24:02 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: d sculp kurtiserade par litografier




Ladda ner broschyr