KONST / Litografier / Litografier 12735191
nr 1273 5191
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Litografier, 4 st. PT, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 30x40 ca
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
måndag 2 september 2019
kl 18:43:53
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant