![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Lithographs / Litographs 9344152
*
nr 934 4152
LITOGRAPHS
4 pcs, A Bonniers förlag Stockholm,
4 st, A Bonniers förlag Stockholm
Estimate:
600
Sold:
SEK 450
Auction date:
Monday January 12 2015
at 18:42:26
- Bid history
Time
Bidder
Bid
3/1 10:46:00
1
100 kr
6/1 18:42:20
2
400 kr
7/1 22:39:31
3
200 kr
7/1 22:39:31
2
250 kr (Robot)
12/1 17:47:50
4
300 kr
12/1 17:47:50
2
350 kr (Robot)
12/1 17:51:30
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier
-
6209 LITOGRAPH IN C..
Antonio Segui (1934-2022). Signed, numbered 26/99,..//
Auction ends
in a week
1 juli at 18:18
-
6283 LITOGRAPH IN C..
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signed. Litograph in ..//
Auction ends
in a week
1 juli at 18:32
-
5020 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
in a week
1 juli at 20:47
-
6296 LITOGRAPH IN C..
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Sign..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
1 juli at 18:10
-
6012 LITOGRAPH IN C..
Frédéric Iriarte (b. 1963). Signed, numbered 81/19..//
Auction ends
in a week
1 juli at 18:49
-
5142 LITOGRAPH IN C..
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sweden. Utsikt..//
Present: SEK 100
Auction ends
in a week
1 juli at 19:08
*
LITOGRAPHS
Läs om budbetjänten
Read more about e-auktion
nr 934 4152
LITOGRAPHS
4 pcs, A Bonniers förlag Stockholm,
4 st, A Bonniers förlag Stockholm
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 450 |
Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
3/1 10:46:00 | 1 | 100 kr |
6/1 18:42:20 | 2 | 400 kr |
7/1 22:39:31 | 3 | 200 kr |
7/1 22:39:31 | 2 | 250 kr (Robot) |
12/1 17:47:50 | 4 | 300 kr |
12/1 17:47:50 | 2 | 350 kr (Robot) |
12/1 17:51:30 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier
-
6209 LITOGRAPH IN C..
Antonio Segui (1934-2022). Signed, numbered 26/99,..//
Auction ends
in a week
1 juli at 18:18 -
6283 LITOGRAPH IN C..
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signed. Litograph in ..//
Auction ends
in a week
1 juli at 18:32 -
5020 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
in a week
1 juli at 20:47
-
6296 LITOGRAPH IN C..
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Sign..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
1 juli at 18:10 -
6012 LITOGRAPH IN C..
Frédéric Iriarte (b. 1963). Signed, numbered 81/19..//
Auction ends
in a week
1 juli at 18:49 -
5142 LITOGRAPH IN C..
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sweden. Utsikt..//
Present: SEK 100
Auction ends
in a week
1 juli at 19:08