KONST / Litografier / Litografier 6502014
nr 650 2014
Litografier
4 st, 1800-tal, kolorerade, 10 x 16
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 19:16:47
400 kr
500 kr
1.200 kr
650 kr
800 kr
950 kr