KONST / Litografier / Litografi 13342239

nr 1334 2239

Wolfgang Gäfgen

(f. 1936), Tyskland

Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 15/50, oramat löst blad, 70x100 cm

Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.

Utrop:

300 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:31:41

Wolfgang Gäfgen

Läs mer om Wolfgang Gäfgen