KONST / Litografier / Litografi 7951094
nr 795 1094
Litografi
bredd: Wennström, 192/380, signerad, motivets mått: 43x28
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 december 2012
kl 18:36:36
27/11 19:41:20