ART / Lithographs / Litograph 9029185
nr 902 9185
LITOGRAPH (F)
Uno Svensson, Figur, 14/125, sheet: 61 x 43, 1986,
Uno Svensson, Figur, 14/125, bladets mått: 61 x 43, 1986
400
SEK 200
Monday July 14 2014
at 18:09:18
100 kr
150 kr
LITOGRAPH (F)
nr 902 9185
LITOGRAPH (F)
| Estimate: | 400 |
| Sold: | SEK 200 |
Monday July 14 2014 |