KONST / Litografier / Litografi 8293141
nr 829 3141
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Litografi, Ulf Gripenholm (f. 1943), 121/450, signerad, motivets mått, 38x49
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 maj 2013
kl 19:08:05
300 kr
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr