KONST / Litografier / Litografi 8715504
*
nr 871 5504
Litografi
TH Mantel, Don Quizote, bladets mått: 90x63
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 januari 2014
kl 20:49:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/1 17:19:42
1
150 kr
27/1 19:13:53
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: don quizote grafik litografi litografier th mantel
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:51
*
Litografi
nr 871 5504
Litografi
TH Mantel, Don Quizote, bladets mått: 90x63
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 januari 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/1 17:19:42 | 1 | 150 kr |
| 27/1 19:13:53 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: don quizote grafik litografi litografier th mantel
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:51



