KONST / Litografier / Litografi 11482681
nr 1148 2681
Stellan Mörner
(1896-1979), Sverige
Litografi, Signerad och numrerad 26/125, motivet: 20x28
Stellan Mörner, född 1896 i Örebro, död 1979, svensk målare och scenograf.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:08:44
Stellan Mörner
Läs mer om Stellan Mörner