KONST / Litografier / Litografi 3707590

nr 370 7590

Litografi

signerad. 42/100 35x28 + tryck 37x45

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 augusti 2005

7/8 23:22:34 1      Vinnande bud