ART / Lithographs / Litograph 6914456
nr 691 4456
LITOGRAPH (F)
signed, sträckande ejdrar, 48x63, 261/280, vikskador.
signerad, sträckande ejdrar, 48x63, 261/280
Condition: vikskador
300
SEK 350
Monday April 11 2011
at 19:37:30
8/4 17:06:31
11/4 17:24:57
300 kr