KONST / Litografier / Litografi 5522536
nr 552 2536
Litografi
signerad, Roland Svensson, 38/310, hav med berg, 13x48
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:05:08
150 kr
150 kr
200 kr
Roland Svensson 1910-2003