KONST / Litografier / Litografi 6092283
nr 609 2283
Litografi
signerad-87, 66x50
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 9 november 2009
kl 19:00:44
100 kr
300 kr
300 kr
400 kr
400 kr
500 kr
500 kr