KONST / Litografier / Litografi 7931088
nr 793 1088
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Litografi, Salvador Dalà (1904-1989), 78/175, signerad, motivets mått: 49x39
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:30:15
24/11 18:35:23