ART / Lithographs / Litograph 7473499
nr 747 3499
LITOGRAPH (F)
Rudolf Weissauer, -62, 20/260, subject size: 31 x 45,
Rudolf Weissauer, -62, 20/260, motivets mått: 31 x 45
300
SEK 100
Monday Mars 19 2012
at 18:16:42
18/3 22:44:33