KONST / Litografier / Litografi 14623005
nr 1462 3005
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 62/310. Bildmått: 40x26, yttermått inklusive ram: 55x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:46:08
22/4 20:00:02
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson