KONST / Litografier / Litografi 8906007
nr 890 6007
Roger Fällman
(f. 1961), Sverige
Litografi, Roger Fällman (f. 1961), Vägen till Lönneberga, signerad 566/1700, 45x54
Roger Fällman, svensk målare född 1961.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:56:42
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr