ART / Lithographs / Litograph 16259318
nr 1625 9318
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Robert Benson (b. 1939), Great Britain. "Mick Jagger". Signed, numbered ac, outer dimensions including frame: 105x75, skadad glasskiva, fuktskadad i nederkant.
LITOGRAPH, "Mick Jagger". Signerad, numrerad ac, yttermått inklusive ram: 105x75 cm
Condition: skadad glasskiva, fuktskadad i nederkant,
Robert Benson, Swedish painter, born 1939.
700
SEK 300
Monday June 3 2024
at 19:31:29
1/6 10:46:10