KONST / Litografier / Litografi 17526423
nr 1752 6423
Litografi
Picasso (efter), ej signerad, "The Goldfinch". Bildmått: 34x36 cm, yttermått inklusive ram: 45x36 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 januari 2026
kl 20:31:52
11/1 10:00:55
100 kr
11/1 15:37:19
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor