KONST / Litografier / Litografi 17526423

nr 1752 6423

Litografi

Picasso (efter), ej signerad, "The Goldfinch". Bildmått: 34x36 cm, yttermått inklusive ram: 45x36 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:31:52

11/1 10:00:55 1      100 kr
11/1 15:37:19 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor