KONST / Litografier / Litografi 17334354
nr 1733 4354
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 264/375, bladets mått: 42x31 + häfte med litografi Stämpelsignerad, oramad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 19:06:14
20/10 18:57:03