KONST / Litografier / Litografi 15847096
nr 1584 7096
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad ej numrerad. Bildmått: 42x24 cm, yttermått inklusive ram: 57x38 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:10:47
11/12 00:38:18