KONST / Litografier / Litografi 8805516
nr 880 5516
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), onumrerad, 29x42
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:30:29
500 kr
350 kr
450 kr
Peter Dahl (f. 1934)