KONST / Litografier / Litografi 8293061
nr 829 3061
Per Kirkeby
(1938-2018), Danmark
Litografi, Per Kirkeby, 132/400, signerad, bladets mått: 46x38
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:13:10
100 kr
600 kr
300 kr
400 kr
800 kr
800 kr
900 kr
Per Kirkeby
Läs mer om Per Kirkeby