KONST / Litografier / Litografi 8091093
nr 809 1093
Litografi
Owe Gustafsson, 126/400, signerad, bladets mått: 30x21
Kondition: löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:09:56
25/2 14:23:09
100 kr
25/2 17:32:52