KONST / Litografier / Litografi 8192085
nr 819 2085
Litografi
osignerad, Modellstudie, 95 x 66
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:22:54
8/4 15:45:43