KONST / Litografier / Litografi 17132329
nr 1713 2329
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 90/310. Bildmått: 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 47x39 cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:18:25