KONST / Litografier / Litografi 16274102
nr 1627 4102
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad /10, daterad - 56, abstrakt, bladets mått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 55x67 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:40:16
10/6 18:35:16
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér