KONST / Litografier / Litografi 16274102

nr 1627 4102

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad /10, daterad - 56, abstrakt, bladets mått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 55x67 cm

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 juni 2024
kl 18:40:16

10/6 18:35:16 1      Vinnande bud

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér