KONST / Litografier / Litografi 8703171
nr 870 3171
Litografi
Olavi Hurmerinta, signerad. 1984, "Nostomies", 17/ 50, motivet: 14x9
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:51:41
200 kr