KONST / Litografier / Litografi 12178008
nr 1217 8008
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, "Flicka i rum". Signerad, daterad 1971, numrerad 241/325. Motivet: 42x35 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:59:59
19/11 00:35:44
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren