KONST / Litografier / Litografi 14965101
nr 1496 5101
Litografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, yttermått inklusive ram: 71x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:34:21
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)