KONST / Litografier / Litografi 8023059
nr 802 3059
Litografi
Oidentifierad konstnär, 151/190, signerad, motivets mått: 36x59
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:02:54
18/1 17:56:58