KONST / Litografier / Litografi 10234080
nr 1023 4080
Litografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 174/360, Ansikte, motivet: 53x36
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2016
kl 18:01:52
7/3 14:23:22