KONST / Litografier / Litografi 13669368

nr 1366 9368

Litografi

Oidentifierad konstnär. Ryssland. Signerad, numrerad 18/30. Motivet: 35x28 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 14 december 2020
kl 18:33:14